Autumn Tour Online 2020 - Slovakia / Czech Republic

Sat,Nov07,2020,6:00PM
Sat,Nov07,2020,9:00PM
Event image

Join us...

Autumn Tour Online sme navrhli tak, aby ste sa cítili súčasťou každého výnimočného okamihu. Je to naše záverečné online podujatie roku 2020, preto nastal čas, aby sme sa spojili a navzájom sa podporili na vašej ceste s doTERRA. Ako tak uvažujeme o roku zmien a výziev, na tomto podujatí sa spojíme, aby sme poukázali na to, ako sme vyrástli a aké vzrušujúce časy nás čakajú. Každé podujatie je otvorené pre všetky pozície bez ohľadu na to, na akom stupni vašej púte v duchu wellness sa nachádzate.

Naučíte sa, ako rozvíjať váš tím, vypočujete si viac inšpirujúcich príbehov, ktoré doviedli druhých k doTERRA a s istotou na podujatiach stretnete mnohé nové tváre. Premýšľate o tom, že by ste vzali niekoho so sebou? Neexistuje jednoduchší spôsob na spojenie, ako sa zúčastniť podujatiu z domu s tými, ktorí sa delia o svoje nadšenie pre esenciálne oleje.

Zacielené na informovanú starostlivosť o seba

Kým sa budeme snažiť obohatiť naše mysle, telá a duše v snahe o dosiahnutie čistoty, zameriame sa na naše wellness ciele na nasledujúcich pár mesiacov. Ak ide o náš celkový pocit pohody, musíme robiť informované voľby, aby sme sa uistili, že si vyberáme to najlepšie pre nás. Autumn Tour Online vás povedie po ceste k informovanej starostlivosti o seba, aby ste zlepšili a udržali vašu starostlivosť a pripravili sa na nasledujúce mesiace.

Žrebovanie cien na Autumn Tour Online

Keď sa zaregistrujete na podujatie Autumn Tour Online na Eventbrite*, môžete byť zaradený do žrebovania cien, v ktorom môžete vyhrať produkty spoločnosti doTERRA zaslané priamo na vašu adresu! Žrebovanie cien je výhradne určené pre tých, ktorí sa zúčastnia podujatia, preto sa uistite, že svoje podujatie nezmeškáte. Výherca bude vyhlásený počas živého podujatia a mohli by ste to byť vy! Pripomíname, že každý účastník môže byť zaradený do žrebovania iba raz, účasť na žrebovaní je neprenosná, nemožno ju zameniť ani priradiť jej peňažnú hodnotu.

*Registrácia sa uzatvára 24 hodín pred začiatkom podujatia, preto si vyhraďte dostatok času na prihlásenie sa na podujatie.

Pridajte sa k nám na podujatí Autumn Tour Online – nemôžeme sa dočkať, ako sa s vami stretneme elektronicky!

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.