Autumn Tour Online 2020 - Poland

Wed,Nov04,2020,6:00PM
Wed,Nov04,2020,9:00PM
Event image

Join us...

Zaplanowaliśmy Autumn Tour Online tak, aby nikt nie przegapił żadnej minuty tego niezwykłego wydarzenia. Jest to ostatnia seria naszych wydarzeń online w 2020 roku, a zatem najlepszy czas, żeby nawiązać ze sobą kontakt i zapewnić sobie wsparcie podczas podróży z doTERRA. Myśląc o mijającym roku, pełnym wyzwań i zmian, spotkamy się, aby po raz kolejny podkreślić, jak bardzo się rozwinęliśmy i jaką ekscytującą przyszłość mamy przed sobą. Każde wydarzenie dostępne jest dla osób na wszystkich poziomach, bez względu na to, na jakim etapie podróży ku dobremu zdrowiu się znajdują.

Będzie to doskonała okazja, żeby dowiedzieć się, jak budować zespół, wysłuchać inspirujących historii osób, które odkryły doTERRA, a także poznać wiele nowych ludzi. Chcesz zaprosić na wydarzenie kogoś bliskiego? Cóż… Nie ma chyba łatwiejszego sposobu na nawiązanie więzi niż udział w wydarzeniu w zaciszu swojego domu w towarzystwie tych, z którymi łączy Cię pasja do olejków eterycznych.

Świadoma dbałość o własne zdrowie w centrum uwagi

Starając się dbać o nasze umysły, ciała i dusze, dążąc do czystości, przez kilka następnych miesięcy będziemy koncentrować się na naszym zdrowiu. Jeśli chodzi o nasze samopoczucie, musimy dokonywać świadomych wyborów, aby mieć pewność, że wybieramy to, co dla nas najlepsze. Podczas Autumn Tour Online pokażemy Ci ścieżkę prowadzącą do świadomej dbałości o własne zdrowie, aby odpowiednio przygotować się na nadchodzące miesiące.

Loteria Autumn Tour Online

Rejestrując się na wydarzenie Autumn Tour Online w serwisie Eventbrite*, możesz wziąć udział w loterii, w której do wygrania są produkty doTERRA. Zostaną one dostarczone prosto pod Twoje drzwi! Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla tych, którzy biorą udział w wydarzeniu, upewnij się więc, że go nie przegapisz. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas wydarzenia na żywo. To możesz być Ty! Pamiętaj, że każda osoba może wziąć udział w loterii tylko raz, a nagrody nie można przenieść ani wymienić, również na nagrodę pieniężną.

*Rejestracja kończy się 24 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia, dlatego sugerujemy zapisanie się na nie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dołącz do nas podczas Autumn Tour Online! Nie możemy się doczekać, żeby wirtualnie Cię poznać!

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.