Autumn Tour Online 2020 - Lithuania

Mon,Nov09,2020,6:00PM
Mon,Nov09,2020,9:00PM
Event image

Join us...

Šį internetinį turą Autumn Tour Online paruošėme taip, kad pajustumėte, jog esate kiekvienos ypatingos akimirkos dalis. Tai paskutinis 2020 m. internetinis turo renginys, tad laikas užmegzti ryšį ir palaikyti vieniems kitus šioje doTERRA kelionėje. Prisimindami šiuos iššūkių ir pokyčių kupinus metus, susibursime šiame renginyje pažymėti, kiek daug užaugome, ir pasidžiaugti mūsų laukiančiais jaudinančiais dalykais. Kiekvienas renginys yra atviras visų lygių nariams: nesvarbu, kuriame sveikatingumo kelionės etape esate.

Mokydamiesi, kaip auginti savo komandą, ir klausydamiesi įkvepiančių istorijų, kurios atvedė žmones į doTERRA, tikrai sutiksite daugybę naujų veidų. Ar svarstote pasikviesti ką nors kartu? Nėra lengvesnio būdo užmegzti ryšį, kaip dalyvauti šiame renginyje savo namuose su tais, kurie taip pat aistringai vertina eterinius aliejus.

Dėmesys informuotam rūpinimuisi savimi

Siekdami tyrumo ir puoselėdami savo protus, kūnus ir sielas, ateinančius kelis mėnesius skirsime daug dėmesio savo sveikatingumo tikslams pasiekti. Turime priimti informuotus su sveikatingumu susijusius sprendimus, kad būtume tikri, jog renkamės tai, kas mums geriausia. Autumn Tour Online padės jums rasti kelią informuoto rūpinimosi savimi link, kad galėtumėte tobulėti ir pasiruošti ateinantiems mėnesiams.

Renginio Autumn Tour Online prizų traukimas

Užsiregistravę į turą Autumn Tour Online Eventbrite* sistemoje, dalyvausite prizų traukime ir galėsite laimėti doTERRA produktų, kuriuos pristatysime tiesiai prie jūsų durų! Prizų traukimas skirtas išskirtinai renginyje dalyvaujantiems asmenims, tad nepraleiskite savo renginio. Laimėtojas bus paskelbtas tiesiogiai transliuojamo renginio metu, ir tai galite būti jūs! Nepamirškite, kad vienas dalyvis žaidime dalyvauja tik vieną kartą, šios galimybės negalima perleisti kitam žmogui, pakeisti ar iškeisti į pinigus.

*Registracija uždaroma likus 24 valandoms iki renginio pradžios, tad prašome pasilikti pakankamai laiko užsiregistruoti į renginį.

Prisijunkite prie mūsų internetinio rudens turo Autumn Tour Online – nekantriai laukiame galimybės su jumis virtualiai susitikti!

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.