Autumn Tour Online 2020 - Latvia

Wed,Nov11,2020,6:00PM
Wed,Nov11,2020,9:00PM
Event image

Join us...

Mēs izveidojām Autumn Tour Online tā, lai Jūs sajustu savu klātbūtni katrā īpašajā mirklī. Šis ir mūsu pēdējais tūres pasākums tiešsaistē 2020. gadā, tāpēc šis ir īstais laiks veidot saiknes un atbalstīt vienam otru ceļojumā ar doTERRA. Atskatoties uz izaicinājumu un pārmaiņu gadu, šajā pasākumā būs iespēja izcelt mūsu izaugsmi un pievērsties aizraujošajai nākotnei. Katrs pasākums ir paredzēts visām pakāpēm neatkarīgi no tā, kur atrodaties savā labsajūtas ceļojumā.

Pasākumā varēsit uzzināt, kā palielināt savu komandu, kā arī noklausīties iedvesmojošus stāstus par nokļūšanu doTERRA, kā arī gaidiet, ka pa ceļam satiksit daudzus jaunus cilvēkus. Vai domājat kādu paņemt sev līdzi? Lai veidotu saiknes, nav nekā vienkāršāka, kā piedalīties pasākumā mājās kopā ar tiem, kuru aizraušanās ir ēteriskās eļļas.

Pievēršanās informētai pašaprūpei

Tiecoties pēc tīrības, mēs cenšamies barot prātu, ķermeni un dvēseli, vienlaicīgi pievēršoties saviem labsajūtas mērķiem turpmākajiem mēnešiem. Attiecībā uz savu labsajūtu mums jāpieņem informēti lēmumi, lai veiktu izvēli, kas ir vislabākā mums pašiem. Autumn Tour Online pasākumā saņemsit padomus par informētu pašaprūpi, lai pilnveidotu, uzturētu un sagatavotu sevi nākamajiem mēnešiem.

Autumn Tour Online balvu izloze

Reģistrējoties Autumn Tour tiešsaistes pasākumam, izmantojot Eventbrite*, jūs piedalīsities balvu izlozē, kurā varēs laimēt doTERRA produktus, ko piegādās Jūsu mājās! Balvu izlozē varēs piedalīties tikai tie, kuri apmeklē tūres pasākumu, tāpēc centieties nepalaist garām savu pasākumu. Uzvarētāju paziņos tiešraides laikā, un tas varat būt Jūs! Ņemiet vērā, ka katrs dalībnieks tiks ievadīts tikai vienu reizi, un ieraksta tiesības nedrīkst nodot citam vai apmainīt, un to nepiešķir kā naudas vērtību.

Kā īpašais viesis piedalīsies sabiedrisko attiecību un Eiropas tirgus izpilddirektora vietnieks Kirk Jowers

*Reģistrācija tiek pārtraukta 48 stundas pirms pasākuma sākšanās, tāpēc atvēliet pietiekami daudz laika, lai reģistrētos pasākumam.

Pievienojieties mums Autumn Tour Online pasākumā — nevaram sagaidīt tikšanos ar jums e-vidē!

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.