Autumn Tour Online 2020 - Estonia

Tue,Nov17,2020,6:00PM
Tue,Nov17,2020,9:00PM
Event image

Join us...

Kavandasime Autumn Tour Online’i nii, et tunneksite, et saate osa igast erilisest hetkest. See on 2020. aastal meie viimane veebis toimuv tuuriüritus, nii et käes on aeg üksteisega ühendust võtta ja üksteist toetada oma teekonnal koos dōTERRA-ga. Sellal, kui meenutame väljakutseid ja muutusi täis aastat, annab see üritus meile võimaluse mõelda selle üle, kui palju oleme kasvanud ja kui põnevad ajad meid ees ootavad. Kõik üritused on avatud kõikidele tasemetele, ükskõik kui kaugele te olete jõudnud oma teekonnal heaolu poole.

Lisaks sellele, et õpite, kuidas arendada oma tiimi, ja kuulete lähemalt inspireerivaid lugusid, mis toovad inimesi dōTERRA-sse, võite olla kindel, et tutvute sel üritusel paljude uute inimestega. Kas tahaksite kellegi kaasa võtta? Pole lihtsamat viisi ühendust hoida, kui osaleda üritusel kodus veebi kaudu koos inimestega, kes jagavad ühist huvi eeterlike õlide vastu.

Keskendumine teadlikule enesehoolitsusele

Sellal, kui püüame toita oma meeli, keha ja hinge, püüeldes puhtuse poole, keskendume ka heaoluga seotud eesmärkidele, mille seame endale järgmiseks paariks kuuks. Oma heaolu huvides peame tegema teadlikke valikuid, et oleks kindel, et valime enda jaoks parimad lahendused. Autumn Tour Online juhendab teid teel teadliku enesehoolitsuse poole, et saaksite oma tervist parandada ja hoida ja end eelolevateks kuudeks ette valmistada.

Autumn Tour Online’i auhindade loosimine

Registreerudes Autumn Tour Online’i üritusele Eventbrite’i kaudu*, on teil võimalus osaleda loosimises, et võita dōTERRA tooteid, mis tuuakse teile otse koju kätte! Loosimises saavad osaleda ainult need, kes viibivad mõnel tuuri üritusel, nii et vaadake, et te ei magaks oma üritust maha. Võitja tehakse teatavaks ürituse toimumise ajal ja see võite olla teie! Pidage meeles, et igal osalejal on ainult üks loos ning pole lubatud seda edasi anda ega vahetada ega sellele rahalist väärtust omistada.

Meie erikülaliseks on Kirk Jowers, kes on Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regiooni asepresident

* Registreerumine lõpeb 24 tundi enne ürituse algust, nii et palun varuge piisavalt aega, et end üritusele kirja panna.

Ühinege meiega üritusel Autumn Tour Online – ootame väga kohtumist teiega veebis!

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.