dōTERRA Central Europe Grand Spring Tour Online 2021 – Estonia

Wed,Mar10,2021,7:00PM
Wed,Mar10,2021,10:00PM
Event image

Join us...

Spring Tour Online 2021

Mida võib selle aasta virtuaaltuurilt oodata? Spring Touril on teil võimalus saada teada integreeritud eluviisist, mis õpetab teie peret ennetavalt oma tervise eest hoolt kandma ja tagama heaolu eeterlike õlide abil.

Kodu turvaliseks ja rahulikuks

Selleks et tagada heaolu, tuleb elada tervislikult ja täisväärtuslikult, mis eeldab teadlikke vaimseid ja kehalisi valikuid. Looduslikud lahendused toovad teile ja teie perele meelerahu ja loovad kodus rahuliku atmosfääri. Osalege koos meiega Spring Tour Online’il ja saate teada, kuidas kuulata oma keha rütme ning langetada teadlikke otsuseid.

The Spring Tour Online’i loterii

Kui registreerute Spring Tour Online’i üritusele Eventbrite’i lehel*, osalete loteriis, kus võite võita doTERRA tooteid, mis toimetatakse teile koju kätte! Loosimises saavad osaleda ainult need, kes viibivad mõnel tuuri üritusel, nii et vaadake, et te ei magaks oma üritust maha. Võitja tehakse teatavaks ürituse otseülekande ajal ja see võite olla teie! Pidage meeles, et igal osalejal on ainult üks loos ning pole lubatud seda edasi anda ega vahetada ega sellele rahalist väärtust omistada.

* Registreerumine lõpeb 24 tundi enne ürituse algust, nii et palun varuge piisavalt aega, et end üritusele kirja panna.

Ühinege meiega Spring Tour Online’il – ootame väga teiega virtuaalselt kohtumist!

Üritus toimub:

eesti

Spring Exclusives Kit

dōTERRA Europe Spring Tour Online esitleb komplekti Spring Exclusives Kit, mille saate osta tavalisest hulgimüügi koguhinnast lausa 20% soodsamalt!

Imelisi piiratud aja jooksul müüdavaid tooteid ja rahustavat dōTERRA Balance™ Bath Bari (Balance’i seepi) sisaldav komplekt on sel kevadel lausa kohustuslik ost! Stiilses dōTERRA tootemargiga kotis, mis on valmistatud korduskasutatud materjalidest, on hea hoida kõiki dōTERRA lemmiktooteid nii kodus kui ka reisil viibides.

Spring Exclusives Kit sisaldab järgmist:

Tulsi (püha basiiliku õli, 5 ml), Davana Touch (10 ml kuulpudel), Bergamot Mint (sidrunmündiõli, 15 ml), Balance Bath Bar (Balance’i seep), dōTERRA tootemargiga polüesterkott (19 x 5 x 11 cm). Kõik tooted on pakendatud dōTERRA tootemargiga polüesterkotti.

Ainult üks komplekt tellimuse kohta.

Saadaval, kuni kaupa jätkub, nii tava- kui ka LRP tellimusega kõikidele dōTERRA liikmetele 31. märtsini 2021.

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.