dōTERRA Central Europe Grand Spring Tour Online 2021 – Lithuania

Wed,Mar10,2021,7:00PM
Wed,Mar10,2021,10:00PM
Event image

Join us...

Spring Tour Online 2021

Spring Tour Online renginiai padės jums skirti dėmesio savo sveikatingumui ir atrasti būdų, kaip aprūpinti jums brangius asmenis veiksmingais sprendimais – ir visa tai patogiai leidžiant laiką namuose.

Ko galite tikėtis iš šių metų virtualaus Tour? Turas Spring Tour suteiks jums naujų eterinių aliejų galia pagrįstų įrankių sveikatingumui puoselėti: jo metu sužinosite apie integruotą gyvenimo būdą, įgalinantį jūsų šeimą aktyviai rūpintis savimi. Tai galimybė, kurios tiesiog negalite praleisti.

Saugumas ir ramybė namuose

Rūpintis savo sveikatingumu reiškia gyventi sveikai ir mėgautis gyvenimu, sąmoningai renkantis savo fizinio ir emocinio gyvenimo aspektus. Atradus sau ir savo šeimai tinkamus natūralius sprendimus, į namus atkeliauja taika ir ramybė. Tad prisijunkite prie virtualaus renginio Spring Tour Online ir išmokite prisiderinti prie savo organizmo ritmo, priimdami sąmoningus ir informuotus sprendimus.

Spring Tour Online prizų traukimas

Užsiregistravę į Spring Tour Online renginį Eventbrite* sistemoje, dalyvausite prizų traukime ir galėsite laimėti doTERRA produktų, kuriuos pristatysime tiesiai prie jūsų durų! Prizų traukime dalyvauja tik internetinį turo renginį stebintys asmenys, tad nepraleiskite savo renginio. Laimėtojas bus paskelbtas tiesiogiai transliuojamo renginio metu – tai galite būti jūs! Nepamirškite, kad vienas dalyvis žaidime dalyvauja tik vieną kartą, šios galimybės negalima perleisti kitam žmogui, pakeisti ar iškeisti į pinigus.

*Registracija uždaroma likus 24 valandoms iki renginio pradžios, tad pasilikite pakankamai laiko užsiregistruoti į renginį.

Prisijunkite prie renginio Spring Tour Online – nekantriai laukiame galimybės su jumis virtualiai susitikti!

Šis renginys vyks:

Lietuvių

Spring Exclusives Kit (Išskirtinis pavasario rinkinys)

Renginyje doTERRA Europe Spring Tour Online pristatome Spring Exclusives Kit (Išskirtinį pavasario rinkinį), kurį galėsite įsigyti su įspūdinga 20 proc. nuolaida nuo įprastos didmeninės vertės!

Šis rinkinys, kurį sudaro nuostabūs ribotos trukmės pasiūlymai ir raminantis dōTERRA Balance™ Bath Bar (Kietasis muilas), yra nepakeičiamas pavasario atributas! Rinkinyje esantis stilingas iš perdirbtų medžiagų pagamintas doTERRA prekių ženklo krepšelis puikiai tiks visiems mėgstamiausiems doTERRA produktams laikyti namuose arba pasiimti išvykstant!

Spring Exclusives Kit (Išskirtinį pavasario rinkinį) sudaro:

Tulsi (Holy Basil) (Siauralapių bazilikų) eterinis aliejus (5 ml), Davana Touch (10 ml buteliukas su rutuliniu aplikatoriumi), Bergamot Mint (Pipirinės mėtos citrininio porūšio) eterinis aliejus (15 ml), Balance Bath Bar (Kietasis muilas), doTERRA prekių ženklo poliesterio krepšelis (19 cm x 5 cm x 11 cm). Visi produktai pasieks Jus supakuoti doTERRA prekių ženklo krepšelyje!

Pateikiant vieną užsakymą, galima įsigyti tik 1 rinkinį.

Prekių kiekis ribotas, jas įsigyti gali visi doTERRA nariai, iki 2021 m. kovo 31 pateikę įprastinius ir LRP užsakymus.

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.