dōTERRA Central Europe Grand Spring Tour Online 2021 – Poland

Wed,Mar10,2021,6:00PM
Wed,Mar10,2021,9:00PM
Event image

Join us...

Wydarzenia w ramach Spring Tour Online pomogą Ci zadbać o dobre samopoczucie oraz odkryć sposoby na wzmocnienie kondycji Twoich najbliższych – i to w zaciszu Twojego domu.

Czego możesz się spodziewać podczas tegorocznej wirtualnej trasy? Począwszy od zdobywania wiedzy na temat zintegrowanego stylu życia po wzmacnianie najbliższych dzięki narzędziom zapewniającym proaktywną dbałość o zdrowie – Spring Tour to okazja, aby się nauczyć, jak lepiej wykorzystywać moc olejków eterycznych i zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Nie możesz tego przegapić.

Bezpieczeństwo i spokój w domu

Dbanie o dobre samopoczucie oznacza zdrowe i satysfakcjonujące życie, którego podstawę stanowią świadome wybory, zarówno te dotyczące kondycji psychicznej, jak i fizycznej. Odkrycie naturalnych rozwiązań sprawi, że w Twoim domu zapanuje spokój i pogoda ducha. Dołącz do nas w trakcie Spring Tour Online i dowiedz się, jak żyć w zgodzie z rytmem swojego ciała dzięki dokonywaniu świadomych wyborów.

Loteria Spring Tour Online

Jeśli zarejestrujesz się na jedno z wydarzeń w ramach Spring Tour Online w serwisie Eventbrite*, weźmiesz udział w loterii, w której można wygrać produkty doTERRA dostarczane prosto do domu! Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla tych, którzy biorą udział w wydarzeniu, online, więc upewnij się więc, że go nie przegapisz. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas wydarzenia na żywo. To możesz być Ty! Pamiętaj, że każda osoba może wziąć udział w loterii tylko raz, a nagrody nie można przenieść ani wymienić, również na nagrodę pieniężną.

*Rejestracja kończy się 24 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia, dlatego prosimy o zapisywanie się z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dołącz do nas podczas wydarzeniaSpring Tour Online! Nie możemy się doczekać, żeby wirtualnie Cię poznać!

Wydarzenie będzie dostępne w następującym języku:

Polski

Zestaw Spring Tour Exclusives Kit

doTERRA Europe Spring Tour Online przedstawia zestaw Spring Exclusives Kit, który jest teraz oferowany z 20-procentową zniżką od ceny hurtowej!

Obejmuje on wspaniałe produkty dostępne w ofercie ograniczonej czasowo oraz mydło do kąpieli w kostce dōTERRA Balance™. To obowiązkowy zestaw tej wiosny! W zestawie znajduje się dodatkowo stylowa kosmetyczka z logo doTERRA wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, która doskonale się nadaje do przechowywania wszystkich ulubionych produktów doTERRA zarówno w domu, jak i w podróży!

Zestaw Spring Exclusives Kit obejmuje następujące produkty:

olejek z bazylii azjatyckiej (Tulsi) (5 ml), mieszankę Davana Touch (10 ml w buteleczce z kulką), olejek z mięty cytrynowej (15 m), mydło do kąpieli w kostce Balance oraz poliestrową kosmetyczkę z logo doTERRA (19 cm × 5 cm × 11 cm). Wszystkie produkt dotrą zapakowane w kosmetyczkę z logo doTERRA!

Obowiązuje limit 1 zestawu na zamówienie.

Zestawy są dostępne do wyczerpania zapasów w przypadku zamówień standardowych i zamówień lojalnościowych złożonych przez członków doTERRA do 31 marca 2021 r.

Event description picture

Wyróżnieni prelegenci

Emily Wright

Każdy, kto zna Emily, kocha Emily. A każdy, kto zna doTERRA, zna Emily. Po prawie dwóch dekadach zdobywania wiedzy i przewodzenia na międzynarodowym rynku olejków eterycznych wciąż uczy konsultantów Wellness Advocate i pracowników firmy, jak wspólnie sprawić, żeby świat stawał się lepszy. Bogate doświadczenie Emily w zakresie wszystkich aspektów rynku olejków eterycznych oraz zarządzanie obszarem sprzedaży i marketingu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pozwoliło jej połączyć dwie największe pasje: olejki eteryczne i ludzi.

Emily ma wrodzoną zdolność dostrzegania tego, co możliwe i nieustannie pracuje z osobami o różnych umiejętnościach, aby działać na rzecz wspólnej sprawy. Jej wiara w człowieczeństwo i umiejętność dostrzegania indywidualnej wartości każdej osoby, którą spotyka na swojej drodze, jest jedną z jej największych zalet. Doświadczenie i pasja Emily opiera się na pozyskiwaniu najczystszych i najpotężniejszych olejków eterycznych na świecie, przekazywaniu innym wiedzy na temat ich właściwości oraz rozwijaniu ludzkiego potencjału.

Emily jest laureatką wielu nagród, między innymi 30 Women to Watch (2018, Utah Business) i Pathfinder Award (2018, Salt Lake Chamber). Jej największym osiągnięciem jest bycie matką czwórki wspaniałych dzieci, babcią przystojnego wnuka i żoną skromnego kowboja.

Dr. Brannick Riggs

Dr Brannick Riggs urodził się w miejscowości Lafayette w stanie Indiana, ale wychowywał się w różnych częściach świata. Jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. W 2001 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Arizony w Tucson, podczas których miał zajęcia między innymi z medycyny komplementarnej i alternatywnej. Po ukończeniu studiów miał zaszczyt uczestniczyć w programie dla rezydentów szpitala McKay-Dee, w związku z czym przeprowadził się wraz z rodziną do Ogden w stanie Utah. Lubi zajmować się różnymi aspektami medycyny rodzinnej i jest członkiem Amerykańskiej Akademii Lekarzy Rodzinnych. Dr Riggs był dyrektorem medycznym pięciu placówek zdrowia, jak również domu opieki i dwóch grup hospicjów. W latach 2014–2017 pełnił również funkcję dyrektora medycznego Revere Health, odpowiedzialnego za północną część stanu Utah.

Dr Riggs interesuje się opieką zdrowotną opartą na wartościach i pragnie odmienić oblicze swojego ukochanego zawodu, tak aby przynosił korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Był laureatem przyznawanej przez pacjentów nagrody Patients’ Choice Award aż siedem lat z rzędu. Obecnie zajmuje stanowisko Chairman of the Medical Advisory Board oraz Vice President of Clinical Initiatives w doTERRA. Lubi stosować olejki w swoim domu, a także używać ich w leczeniu pacjentów, aby podnieść jakość ich życia. W wolnym czasie dr Riggs lubi przebywać na świeżym powietrzu w regionie Wasatch Front ze swoją żoną, Juli, i pięciorgiem dzieci. Uprawiają ogródek i zajmują się swoim małym gospodarstwem. Uwielbiają także razem podróżować po świecie.

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.