dōTERRA Central Europe Grand Spring Tour Online 2021 - Czech Republic

Wed,Mar10,2021,6:00PM
Wed,Mar10,2021,9:00PM
Event image

Join us...

Akce Spring Tour Online vám pomohou, abyste se zaměřili na to, jak zkvalitnit váš život, a objevíte díky nim možnosti, které dodají účinná řešení vašim nejdražším, a to vše z pohodlí vašeho domova.

Nuže, nač se můžete těšit o letošním virtuálním turné? Spring Tour je neopakovatelnou šancí, jak můžete zdokonalit vaši cestu vedoucí k wellness díky účinkům esenciálních olejů formou bohatého programu od výuky integrovaných životních stylů až po posílení vaší rodiny nástroji pro proaktivní osobní péči.

Bezpečí a mír domova

Dosáhnout wellness znamená vést zdravý a naplňující život díky vědomé volbě, a to v duševní i fyzické oblasti. Jestliže najdete přírodní řešení pro sebe i pro svou rodinu, vnesete klid a pohodu také do svého domova. Pojďte se k nám připojit na Spring Tour Online a naučte se, jak být v souladu s rytmem svého těla s využitím promyšleného a informovaného výběru prostředků.

Soutěž o ceny Spring Tour Online

Jestliže se zaregistrujete na akci Spring Tour Online na Eventbrite*, budete zařazeni do slosování, v němž můžete vyhrát produkty dōTERRA, které přistanou přímo na prahu vašeho domova! Do slosování budou zařazeni výhradně ti, kteří se zúčastní on-line akce v rámci turné, tak dejte pozor, abyste to nezmeškali. Během živého přenosu akce bude oznámen výherce, kterým můžete být právě vy! Upozorňujeme, že každý účastník může být zařazen pouze jednou a svou účast nemůže převést ani vyměnit. Nepřiděluje se žádná peněžní hodnota.

*Registrace končí 24 hodin před zahájením akce, proto si raději vyhraďte dost času, abyste se stihli přihlásit.

Takže se k nám připojte na Spring Tour Online – nemůžeme se dočkat, až se s vámi virtuálně setkáme!

Akce bude uskutečněna v:

Čeština

Spring Exclusives Kit

doTERRA Europe Spring Tour Online představuje Spring Exclusives Kit s neuvěřitelnou 20% slevou z běžné celkové velkoobchodní ceny!

Obsahuje úžasné časově omezené nabídky a zklidňující Koupelové mýdlo dōTERRA Balance™, a proto je tato sada na letošní jaro naprostou nezbytností! S touto stylovou taškou značky doTERRA vyrobenou z opakovaně použitých materiálů ideálně vyřešíte uložení všech vašich oblíbených produktů dōTERRA doma i na cestách!

Spring Exclusives Kit obsahuje:

Tulsi (bazalka posvátná) (5 ml), Davana Touch (kuličkový aplikátor 10 ml), Máta bergamotová (15 ml), Koupelové mýdlo Balance, Značková polyesterová taška doTERRA (19 x 5 x 11 cm). Každý produkt k vám dorazí zabalený do této značkové tašky doTERRA!

Omezeno na 1 sadu na objednávku.

V prodeji do vyprodání zásob na základě standardních a LRP objednávek pro všechny členy doTERRA do 31. března 2021.

Event description picture

Doporučené reproduktory

Emily Wright

Každý, kdo zná Emily, ji nemůže nemilovat. A každý, kdo zná společnost dōTERRA, zná i srdce Emily. S téměř dvěma desítkami let zkušeností v oblasti znalostí a vedení na globálním trhu s esenciálními oleji pokračuje ve vedení produktových poradců a interního firemního týmu ve společném úsilí udělat svět lepším. Její rozsáhlé zkušenosti se všemi aspekty trhu s esenciálními oleji a její vedoucí úloha v prodejních i marketingových projektech v USA i v Kanadě jí umožnily zkombinovat její dvě velké záliby: esenciální oleje a práci s lidmi.

Emily má vrozenou schopnost rozpoznat možnosti a soustavně pracuje s ostatními spolupracovníky všech dovedností a odlišností, aby se sjednotili k dosažení společného cíle. Jednou z jejích největších kvalit je její víra v lidskost a schopnost chápat individuální hodnotu každého člověka, s nímž se setká. Její odborné znalosti a nadšení souvisí se získáváním zdrojů celosvětově nejčistších a nejúčinnějších esenciálních olejů a vzdělávání ostatních ohledně jejich účinných přínosů, jakož i s rozvojem ostatních.

Emily je držitelkou několika ocenění, včetně ocenění pro „30 Women to Watch“ („30 žen, na které by měla být upřena pozornost“) (2018, Utah Business), a Pathfinder Award“ „Ocenění pro průkopníky“ (2018, Salt Lake Chamber). Za svůj největší úspěch považuje to, že je matkou čtyř nádherných dětí, babičkou překrásného vnoučka a manželkou skromného kovboje.

Dr. Brannick Riggs

Dr. Brannick Riggs se narodil ve městě Lafayette v americkém státě Indiana, ale vyrůstal v různých částech světa. Je certifikován výborem jako rodinný praktický lékař. V roce 2001 promoval na Lékařské fakultě Arizonské univerzity v Tucsonu, kde studoval doplňkovou a alternativní medicínu. Po promoci měl tu výsadu, že se mohl zúčastnit programu McKay-Dee Family Practice Residency Program, který ho i s rodinou přivedl do Ogdenu v Utahu. Zabývá se léčbou v rámci celého spektra praktického lékařství a je členem Americké akademie rodinných lékařů. Dr. Riggs působil jako odborný ředitel svého zdravotnického zařízení s pěti poskytovateli zdravotní péče, jakož i domova s pečovatelskou službou a dvou skupin hospiců. V letech 2014–2017 byl také odborným ředitelem kliniky Revere Health v severním Utahu.

Dr. Riggs má hluboký zájem o zdravotní péči založenou na hodnotách a jeho velkým přáním je proměna povolání, které tak miluje, pro dobro pacientů i lékařů. Dostalo se mu té cti, že mu bylo po sedm po sobě jdoucích let uděleno ocenění Patients’ Choice Award. Nyní je Chairman of the Medical Advisory Board a Vice President of Clinical Initiatives ve společnosti dōTERRA. S potěšením používá esenciální oleje u sebe doma, ale začleňuje je také do své lékařské praxe, aby požehnal životy svých pacientů. Když není zrovna v práci, se svou ženou Juli rád tráví čas s jejich pěti dětmi při venkovních aktivitách v oblasti Wasatch Front. Zahradničí, starají se o malou farmu a rádi spolu cestují po celém světě.

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.