dōTERRA Central Europe Grand Spring Tour Online 2021 - Latvia

Wed,Mar10,2021,7:00PM
Wed,Mar10,2021,10:00PM
Event image

Join us...

Spring Tour Online pasākumi palīdzēs jums pievērsties savai labsajūtai un atklās veidus, kā saviem mīļajiem piedāvāt spēcīgus risinājumus savas mājas komfortā.

Tātad, ko varat gaidīt šī gada virtuālajā tūrē? Spring Tour laikā varēsit uzzināt gan par integrētu dzīvesveidu, gan par proaktīvas pašaprūpes iespējām ģimenei, tādēļ nepalaidiet garām šo iespēju uzlabot savas labsajūtas veidošanu, izmantojot ēterisko eļļu spēku.

Drošas un rāmas mājas

Labsajūtas veidošanas pamatā ir dzīvot veselīgu un piepildītu dzīvi, izdarot apzinātas garīgās un fiziskās izvēles. Dabīgu risinājumu atrašana sev un savai ģimenei rada sirdsmieru un rāmumu jūsu mājās. Tādēļ pievienojieties mums pasākumā Spring Tour Online un uzziniet, kā būt harmonijā ar sava ķermeņa ritmiem, izdarot apzinātas, informētas izvēles.

Spring Tour Online balvu izloze

Ja reģistrēsities pasākumam Spring Tour Online, izmantojot Eventbrite*, jūs piedalīsities balvu izlozē, kurā varēs laimēt doTERRA produktus, ko piegādās jums mājās! Balvu izlozē varēs piedalīties tikai tie, kuri apmeklē tūres tiešsaistes pasākumu, tāpēc centieties nepalaist garām savu pasākumu. Uzvarētāju paziņos tiešraides laikā, un tas varat būt jūs! Ņemiet vērā, ka katrs dalībnieks tiks ievadīts tikai vienu reizi, un ieraksta tiesības nedrīkst nodot citam vai apmainīt, un to nepiešķir kā naudas vērtību.

*Reģistrācija tiek pārtraukta 24 stundas pirms pasākuma sākšanās, tāpēc atvēliet pietiekami daudz laika, lai reģistrētos pasākumam.

Pievienojieties mums pasākumā Spring Tour Online — nevaram sagaidīt tikšanos ar jums e-vidē!

Šis pasākums notiks:

Angļu

Pasākumā būs pieejams tulkojums šādās valodās:

Latviešu

Katrai valodai ir atsevišķa YouTube tiešraides saite. Lai skatītos pasākumu izvēlētajā valodā, atlasiet atbilstošās valodas YouTube saiti, izvēloties to saraksta:

Latviešu

Angļu

Spring Exclusives Kit

doTERRA Europe Spring Tour Online piedāvā Spring Exclusives Kit ar neticamu 20 % atlaidi no parastās vairumtirdzniecības vērtības!

Šis komplekts, kurā iekļauti brīnišķīgi ierobežota laika piedāvājumi un remdējošās dōTERRA Balance™ Bath Bar (Vannas ziepes), ir neaizstājams šajā pavasarī! Mūsdienīgā somiņa ar doTERRA logotipu ir ideāli piemērota, lai uzglabātu visus iecienītākos doTERRA produktus mājās vai atrodoties ceļā!

Spring Exclusives Kit ietilpst:

Tulsi (Svētais baziliks) (5 ml), Davana Touch (10 ml ar lodītes aplikatoru), Bergamot Mint (Bergamotes mētra) (15 ml), Balance Bath Bar (Vannas ziepes), poliestera somiņa ar doTERRA logotipu (19 cm x 5 cm x 11 cm). Visi produkti tiks piegādāti iepakoti somiņā ar doTERRA logotipu!

Ierobežojums — 1 komplekts vienam pasūtījumam.

Prece pieejama, kamēr ir krājumā, visiem doTERRA dalībniekiem, veicot standarta un LRP pasūtījumus līdz 2021. gada 31. martam.

Refund policy
No Refunds.Eventbrite's fee is nonrefundable.