Autumn Tour 2021 - Slovakia (Online)

Sat,Nov27,2021,10:00AM
Sat,Nov27,2021,12:00PM
Event image

Join us...

Autumn Tour 2021

Pripravte sa chrániť, posilňovať a objavovať holistické zdravie a pohodu na našich podujatiach Autumn Tour 2021. Každé podujatie je jedinečné a každý trh bude usporadúvať online alebo osobné podujatia, prezentujúc dynamický obsah s esenciálnymi olejmi pre maximalizovanie vášho zážitku.

Chrániť a posilňovať

Čo je zámerom podujatí Autumn Tour 2021? Vaše zdravie a pohoda sú ako brnenie chrániace vás, keď to najviac potrebujete. Skúmame ako posilniť naše zdravie a pohodu so zmenou ročného obdobia, od stravy a výživy po holistický spôsob života. Pridajte sa k nám pri skúmaní aktívnych návykov, ktoré môžu pomôcť chrániť nás a ostatných.

Ste v doTERRA nový?

Chcete sa dozvedieť viac o esenciálnych olejoch? Začnite sa vzdelávať počas podujatí Autumn Tour! Objavte jednoduché a účinné kroky ako zaradiť esenciálne oleje do vášho každodenného života. Počúvajte, učte sa, pýtajte sa a dostávajte odpovede od skúsených lídrov doTERRA a oveľa viac!

Udalosti online

Sledovanie online podujatí vám prináša silu vytvoriť osobitý priestor ako si užiť Autumn Tour. Pozerajte doma s rodinou alebo usporiadajte party na sledovanie podujatia. Čokoľvek si zvolíte, budete nadšení úžasným obsahom a rečníkmi, ktorých sme obsadili. Stretneme sa elektronicky už čoskoro!

Len niektoré podujatia v rámci Tour sú k dispozícii online.

Časy podujatí pre dostupné online podujatia sa budú líšiť podľa trhu.

48 hodín pred začiatkom podujatia dostanete potvrdenie e-mailom s odkazom na podujatie.

Účasť na podujatí, na ktoré ste sa registrovali sa požaduje na to, aby ste mali nárok na tombolu.

Všetky online podujatia sú zdarma, nezabudnite sa však zaregistrovať a zaistiť si lístok, aby ste mohli byť prítomný a zúčastniť sa.

Žrebovanie cien

Keď sa zaregistrujete na podujatie Autumn Tour 2021, budete zaradení do žrebovania cien, v ktorom môžete vyhrať produkty spoločnosti doTERRA! Vaše meno bude zaradené do žrebovania hneď, ako sa zaregistrujete* a výherca bude vyhlásený počas podujatia – možno to budete práve vy! Pripomíname, že každý účastník môže byť zaradený do žrebovania iba raz, účasť na žrebovaní je neprenosná, nemožno ju zameniť ani priradiť jej peňažnú hodnotu.

Nezabudnite, že sa musíte zúčastniť podujatia, na ktoré ste sa registrovali, aby ste mali nárok na tombolu.

*Do žrebovania cien budú zaradení len tí, ktorí sa zaregistrujú pred začiatkom podujatia. Registrácia sa zatvorí:

Ak sa chcete zapojiť do žrebovania, zaregistrujte sa do 16. novembra.

Viac informácií